Slovenským a českým krajanom sa odporúča čím skôr zaregistrovať po príchode do UK do Slovenskej katolíckej misie (SCM) v Londýne ako jej členovia. Viac nájdeš v sekcii REGISTRÁCIA ČLENA (FARNÍKA) SCM.

Zoznam / Mriežka

SLOVO Prihlásiť sa k SLOVO

PASTIERSKY LIST

PASTIERSKY LIST

Pastiersky list Konferencie biskupov Slovenska na Prvú adventnú nedeľu 2021 Drahí bratia a sestry. Srdečne vás pozdravujeme a prihovárame sa vám na Prvú adventnú nedeľu, ktorou začíname nový liturgický rok. Advent je obdobím… Pokračovať v čítaní »

WESTMINSTER SYNODAL PATHWAY

WESTMINSTER SYNODAL PATHWAY

“The Holy Father is offering us the opportunity to participate in a time of listening and reflecting. He hopes this will help us to discern how God’s presence comes into… Pokračovať v čítaní »

POPIS LOGA

POPIS LOGA

Veľký majestátny strom – plný múdrosti a svetla – siaha až k nebu. Je znakom hlbokej vitality a nádeje a vyjadruje Kristov kríž. Nesie Eucharistiu, ktorá žiari ako slnko. Horizontálne… Pokračovať v čítaní »

ZAČÍNA SA NAJVÄČŠIA DISKUSIA V HISTÓRII CIRKVI

ZAČÍNA SA NAJVÄČŠIA DISKUSIA V HISTÓRII CIRKVI

  Už túto nedeľu (17.10.2021) vstupuje Katolícka cirkev do trojročného synodálneho procesu. Slávnostným začiatkom bola svätá omša s pápežom Františkom v Bazilike svätého Petra. . Ilustračné foto: TASR/AP O čo ide O synodálnej ceste sa… Pokračovať v čítaní »

PASTIERSKY LIST KBS

PASTIERSKY LIST KBS

Pastiersky list Konferencie biskupov Slovenska          pri príležitosti návštevy Svätého Otca Františka na Slovensku Drahí bratia a sestry, viac ako rok je naša spoločnosť poznačená pandémiou, ktorá priniesla strach do všetkých… Pokračovať v čítaní »

KURZ PRE PÁRY SNAŽIACE SA DOSIAHNUŤ TEHOTENSTVO – ON LINE KURZ

KURZ PRE PÁRY SNAŽIACE SA DOSIAHNUŤ TEHOTENSTVO – ON LINE KURZ

Len snaha a dobre určená diagnóza často nestačia pre úspešné dosiahnutie tehotenstva. Poznáte svoj cyklus a vyznáte sa v ňom? “Chceme sa vám pochváliť našou dcérkou, ktorá sa narodila pred mesiacom… Pokračovať v čítaní »

BIBLICKÉ STRETNUTIA

BIBLICKÉ STRETNUTIA

Poď, pridaj sa k nám poznávať Božie slovo cez nedeľné evanjelium učiť sa rásť v láske k Bohu a k ľuďom a zažiť príchuť spoločenstva Tešíme sa na Teba! Každú nedeľu… Pokračovať v čítaní »

THE BIBLE TIMELINE COURSE

THE BIBLE TIMELINE COURSE

What is the Bible Timeline Course? The Bible can be quite intimidating, due to its size and complexity. Many Catholics long to read the Bible, but they don’t know how…. Pokračovať v čítaní »