Slovenským a českým krajanom sa odporúča čím skôr zaregistrovať po príchode do UK do Slovenskej katolíckej misie (SCM) v Londýne ako jej členovia. Viac nájdeš v sekcii REGISTRÁCIA ČLENA (FARNÍKA) SCM.

Zoznam / Mriežka

NAJBLIŽŠIE PODUJATIA Prihlásiť sa k NAJBLIŽŠIE PODUJATIA

THE EVENING WITH ANTONIA SALZANO, mother of Blessed Carlo

THE EVENING WITH ANTONIA SALZANO, mother of Blessed Carlo

Bishop Nicholas Hudson and Westminster Youth Ministry are hosting a Eucharistic Adoration event for young people from the diocese. This will take place on Wednesday 31st May from 7.30pm to 9pm at Farm… Pokračovať v čítaní »

MODEROVANÁ ADORÁCIA K BSJ NA PRVÝ PIATOK PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

MODEROVANÁ ADORÁCIA K BSJ NA PRVÝ PIATOK PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

Srdečne pozývame všetkých na moderovanú prvopiatkovú poklonu pred vystavenou sviatosťou Oltárnou ku cti a sláve Božského Srdca Ježišovho. Poklona začína hneď po skončení svätej omše na prvý piatok 5. mája… Pokračovať v čítaní »

KORUNOVÁCIA KRÁĽA CHARLESA III.

KORUNOVÁCIA KRÁĽA CHARLESA III.

MASS OF MIGRANTS

MASS OF MIGRANTS

Milí priatelia, srdečne vás pozývame k sláveniu Mass fo Migrants, ktorá sa uskutoční v pondelok 1.máa 2023 (Bank Holiday) v kostole sv. Antona Paudánskeho. (St Antony of Padua Church, Forest… Pokračovať v čítaní »

ROZPIS SLÁVENIA OBRADOV VEĽKÉHO TÝŽDŇA V SCM   02. – 09. 04. 2023

ROZPIS SLÁVENIA OBRADOV VEĽKÉHO TÝŽDŇA V SCM 02. – 09. 04. 2023

  ROZPIS SLÁVENIA OBRADOV VEĽKÉHO TÝŽDŇA V SCM 02.-09.04.2023

POŽEHNANIE PASCHY

POŽEHNANIE PASCHY

Je krásnou tradíciou a zvykom v niektorých krajoch našej domoviny posvätiť veľkonočné pokrmy (Pascha). Tento úkon a obrad požehnania sa vykoná na Veľkonočnú nedeľu 9.apríla 2023 po svätej omši, ktorá začína… Pokračovať v čítaní »

THE PASSION 2023

THE PASSION 2023

Supported by the Mayor of London, one hundred Wintershall players bring their electric and moving portrayal of the final days of Jesus to this iconic location in the capital. The… Pokračovať v čítaní »

UPRATOVANIE KOSTOLA

UPRATOVANIE KOSTOLA

V pondelok 3. apríla 2023 po svätej omši sa bude upratovať kostol. Začiatok je stanovený na 20.00. Všetky ochotné srdcia a ruky sú vítané upraviť Boží stánok primerane Božej sláve a veľkonočným… Pokračovať v čítaní »

POBOŽNOSŤ KRÍŽOVEJ CESTY

POBOŽNOSŤ KRÍŽOVEJ CESTY

Pozývame všetkých návštevníkov SCM, aby sa aktívne zapojili do pôstneho obdobia. Pravidelné krížové cesty sú starobylým alebo mimoriadne osvedčeným spôsobom uvažovať nad utrpením Ježiš Krista, nášho Pána. Je to forma,… Pokračovať v čítaní »

POPOLCOVÁ STREDA

POPOLCOVÁ STREDA

Tento deň je prísny pôst a zdržovanie sa mäsitého pokrmu. V stredu 22. februára 2023 začína Cirkev na celom svete sláviť pôstne obdobie. Je to čas pokánia a obrátenia. V tento deň sa bude… Pokračovať v čítaní »