Slovenským a českým krajanom sa odporúča čím skôr zaregistrovať po príchode do UK do Slovenskej katolíckej misie (SCM) v Londýne ako jej členovia. Viac nájdeš v sekcii REGISTRÁCIA ČLENA (FARNÍKA) SCM.

Zoznam / Mriežka

NAJBLIŽŠIE PODUJATIA Prihlásiť sa k NAJBLIŽŠIE PODUJATIA

MODEROVANÁ POKLONA PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

MODEROVANÁ POKLONA PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

Srdečne všetkých pozývame na prvopiatkovú poklonu pred vystavenou sviatosťou Oltárnou ku cti a sláve Božského Srdca Ježišovho. Poklona začína po skončení svätej omše na prvý piatok  6. apríla 2018 o 19.30 hod…. Pokračovať v čítaní »

UPRATOVANIE KOSTOLA

UPRATOVANIE KOSTOLA

V stredu 28. marca 2018 po svätej omši sa bude upratovať kostol. Začiatok je stanovený na 20.15. Všetky ochotné srdcia a ruky sú vítané upraviť Boží stánok primerane Božej sláve… Pokračovať v čítaní »

GRÉCKOKATOLÍCI V LONDÝNE

GRÉCKOKATOLÍCI V LONDÝNE

Dávame Vám do pozornosti prítomnosť spoločenstva slovenských gréckokatolíkov v Londýne, ktorí majú svoje bohoslužby. Všetky informácie o bohoslužobnom poriadku nájdete na webstránke www.grkatlondyn.sk alebo na facebookovej stránke Gréckokatolíci v Anglicku. Všetci… Pokračovať v čítaní »

BOHOSLUŽBY VEĽKÉHO TÝŽDŇA

BOHOSLUŽBY VEĽKÉHO TÝŽDŇA

Bohoslužby a obrady Veľkého týždňa (25.marca – 1. apríla 2018) budú takto: – streda  Veľkého týždňa /28.3./ – 7.30 pm   Veľkonočné trojdnie: –       Zelený štvrtok /29.3./– 8.00 pm –… Pokračovať v čítaní »

KRÍŽOVÁ CESTA NA TRAFALGAR SQUARE

KRÍŽOVÁ CESTA NA TRAFALGAR SQUARE

Radi by sme vám dali do pozornosti divadelné predstavenie ´Umučenie Krista´, ktoré sa uskutoční dňa 30. marca o 12.00 hod. a o 15.00 hod. na priestranstve námestia Trafalgar Square. Toto… Pokračovať v čítaní »

ZMENA NA LETNÝ ČAS

ZMENA NA LETNÝ ČAS

Dovoľujeme si vám pripomenúť, že v nedeľu ráno 25. marca 2018 o 02.00 sa mení zimný na letný čas a ručičky hodiniek je treba posunúť na 03.00 hod.

POBOŽNOSŤ KRÍŽOVEJ CESTY V PÔSTNOM OBDOBÍ

POBOŽNOSŤ KRÍŽOVEJ CESTY V PÔSTNOM OBDOBÍ

sa bude konať vždy: – v piatok pred sv. omšou od 18.30 hod. – v nedeľu po sv. omši od 14.15 hod.

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER

Drahí priatelia, všetci stály nadšenci spoločenských hier, ale aj tí náhodní Opäť vás srdečne pozývame na Večer spoločenských hier (SH). Začíname v piatok 23.3. po svätej omši o 20:00. Tešíme… Pokračovať v čítaní »

VEČER MODLITIEB A CHVÁL

VEČER MODLITIEB A CHVÁL

Drahí priatelia! V závere pôstneho obdobia budeme na Veľký piatok počas krížovej cesty uvažovať o Kristovom utrpení a jeho smrti na kríži. Tejto pietnej scéne však predchádzal jeho slávnostný príchod do Jeruzalema,… Pokračovať v čítaní »

TICHÁ ADORÁCIA  PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

TICHÁ ADORÁCIA PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

Tichá adorácia pred vystavenou sviatosťou Oltárnou bude v stredu 21. marca 2018 pred svätou omšou od 18.30 hod. v kostole SCM Our Lady of La Salette and St. Joseph na… Pokračovať v čítaní »