Slovenským a českým krajanom sa odporúča čím skôr zaregistrovať po príchode do UK do Slovenskej katolíckej misie (SCM) v Londýne ako jej členovia. Viac nájdeš v sekcii REGISTRÁCIA ČLENA (FARNÍKA) SCM.

Zoznam / Mriežka

NAJBLIŽŠIE PODUJATIA Prihlásiť sa k NAJBLIŽŠIE PODUJATIA

DOVOLENKOVO-PRÁZDNINOVÝ REŽIM V SCM

DOVOLENKOVO-PRÁZDNINOVÝ REŽIM V SCM

Slovenská katolícka misia v Londýne pripomína, že: – počas mesiacov júl, august a september nedeľné večerné sväté omše sa neslávia !!! – počas mesiacov júl a august kancelária SCM pre čerpanie… Pokračovať v čítaní »

STRETNUTIE KRAJANOV A SVÄTÁ OMŠA V PETERBOROUGH

STRETNUTIE KRAJANOV A SVÄTÁ OMŠA V PETERBOROUGH

Pozdravujeme krajanov v okolí Peterborough. Slovenská katolícka misia v Londýne, v zastúpení jej duchovného správcu Rev. Tibora Borovského a predsedu Farskej rady (FR) v Peterborough p.  Martina Palugu a člena… Pokračovať v čítaní »

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER

Drahí priatelia, všetci stály nadšenci spoločenských hier, ale aj tí náhodní Opäť vás srdečne pozývame na Večer spoločenských hier (SH). Začíname v piatok 22.6. po svätej omši o 20:00. Tešíme… Pokračovať v čítaní »

TICHÁ ADORÁCIA PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU A POŽEHNANIE

TICHÁ ADORÁCIA PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU A POŽEHNANIE

Tichá adorácia pred vystavenou sviatosťou Oltárnou bude v stredu 20. júna 2018 pred svätou omšou od 18.30 hod. v kostole SCM Our Lady of La Salette and St. Joseph na… Pokračovať v čítaní »

MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ

MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ

Milé deti, rodičia a priatelia, Slovenská katolícka misa v spolupráci s Veľvyslanectvom Slovenskej republiky v Londýne Vás pozýva na detskú párty ‘Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY’ pri príležitosti Medzinárodného dňa detí,… Pokračovať v čítaní »

ZBOR ZO SIXTÍNSKEJ KAPLNKY

ZBOR ZO SIXTÍNSKEJ KAPLNKY

The Sistine Chapel Choir, Holy Father’s personal choir, performs a sacred choral music concert from the repertoire they sing in the Vatican on Saturday 26th May 2018 at 8pm in Westminster… Pokračovať v čítaní »

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER

VEČER SPOLOČENSKÝCH HIER

Drahí priatelia, všetci stály nadšenci spoločenských hier, ale aj tí náhodní Opäť vás srdečne pozývame na Večer spoločenských hier (SH). Začíname v piatok 25.5. po svätej omši o 20:00. Tešíme… Pokračovať v čítaní »

VEČER MODLITIEB A CHVÁL

VEČER MODLITIEB A CHVÁL

Drahí priatelia! V stredu 16.mája pred sviatkom zoslania Ducha Svätého sa v kostole SCM zídeme na svätej omši  o 19.30, po ktorej sa uskutoční pravidelný Večer modlitieb a chvál. Pozývame… Pokračovať v čítaní »

TICHÁ ADORÁCIA  PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

TICHÁ ADORÁCIA PRED VYSTAVENOU SVIATOSŤOU OLTÁRNOU

Tichá adorácia pred vystavenou sviatosťou Oltárnou bude v stredu 16. mája 2018 pred svätou omšou od 18.30 hod. v kostole SCM Our Lady of La Salette and St. Joseph na… Pokračovať v čítaní »

MÁJOVÁ ZÁBAVA

MÁJOVÁ ZÁBAVA

Pozvánka V sobotu 19. mája 2018 od 18:00 do 24:00 sa uskutoční MÁJOVÁ ZÁBAVA na ktorú Vás srdečne pozýva DJ Milan Horeličan a organizátor p. Viera   Zábava bude prebiehať… Pokračovať v čítaní »