Slovenským a českým krajanom sa odporúča čím skôr zaregistrovať po príchode do UK do Slovenskej katolíckej misie (SCM) v Londýne ako jej členovia. Viac nájdeš v sekcii REGISTRÁCIA ČLENA (FARNÍKA) SCM.

Bratislavské Hanusove dni ONLINE

BHDMilí priatelia,

dávame vám do pozornosti špeciálne vydanie kultúrno-akademického festivalu Bratislavské Hanusove dni ONLINE, ktoré sa uskutočnia už tento víkend 24. – 26. apríla 2020.

Ide o víkend plný diskusií a prednášok na témy týkajúce sa Cirkvi, politiky, ekonomiky, výchovy či teológie a psychológie. Hlavnými hosťami budú pražský  kardinál Dominik Duka, svetoznámy teológ Scott Hahn či singapurský podnikateľ Lawrence Chong, ktorý sa venuje ekonomike spoločenstva inšpirovanej Chiarou Lubichovou.
Okrem nich sa diváci môžu tešiť na na ďalších kvalitných rečníkov zo Slovenska i zahraničia ako napríklad Rod Dreher, Mark Regnerus, Gabriele Kuby, Max Kašparu alebo pán biskup František Rábek, Štefan Fábry, Peter Soroka, Marcel Gajdoš, Sima Martausová, Peter Janku…
Tlačovú správu o festivale nájdete aj na TK KBS, keď kliknete TU a na stránke nájdete kompletný program festivalu, keď kliknete SEM. V prílohe je plagát, ktorý sa dá zdieľať.
Festivalové podujatia bude možné sledovať cez web stránku: www.bhd.sk

Odpoveď